Expedície 2018 - medzinárodné stretnutie expedičných turistov

Začiatok: 2018-05-19 10:00

Koniec: 2018-05-19 19:00

Kategória: Premietanie filmov

Miesto: Fakulta elektrotechniky a informatiky STU v areáli Mlynskej doliny v Bratislave


OZ Karpaty a Klub slovenských turistov Vás pozývajú na 32. ročník medzinárodného stretnutia expedičných turistov a netradičných cestovateľov EXPEDÍCIE 2018. Cestovatelia a dobrodruhovia budú na širokom plátne prezentovať svoje zážitky z nenarušených alebo málo narušených oblastí, ktorým sa spravidla vyhýbajú masmédiá a cestovný ruch.

Cieľom stretnutia je okrem prezentácií navštívených oblastí aj výmena informácií, skúseností uskutočnených turistických expedícií, inšpirácie k novým plánom a tvorba nových cestovateľských partií. Súčasťou podujatia bude aj burza cestovateľskej literatúry a máp.

Z ponuky zatiaľ vyberáme: Uganda (Mount Elgon), Tasmánia, Gruzínsko (Svanetia a východný Kaukaz), Azerbajdžan (Východný Kaukaz a plynové sopky). V prípade ak aj Vy chcete obohatiť o Vaše skúsenosti a zážitky, neváhajte a pošlite prihlášku dostupnú na stránke www.expedicie.estranky.sk

Kedy: V sobotu 19. mája 2018 od 10:00 do 19:00.Kde: Fakulta elektrotechniky a informatiky STU v areáli Mlynskej doliny v Bratislave

Vstup voľný.

Program na druhý deň. V nedeľu 20. mája plánujeme cestu obnoveným vláčikom „Pacifik“ na Záhorie a výstup na Vysokú. Bližšie info v sobotu počas premietania.

Expedicie 2018

Tip na výlet

  • All
  • Hrady
  • Jaskyne
  • Turistika
  • Výstupy
load more hold SHIFT key to load all load all